lojra falas per celulare Android-app android falas-lojra android Oferta--ikona android-lojra aplikacione-falas-App-lojra-Google-Play-shqip
App

Shkarko lojra, app e ikona 🎮 falas per celulare Android

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas per celulare android. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarko lojra me makina, app e ikona 🎮🎮🎮 falas per celulare Android.

KUJDES
Ky artikull eshte i vjeter!! Klikoni tek butoni poshte per te gjithe ofertat qe dalin dite per dite.

Ne menyre qe te shkarkoni ofertat e fundit nga PlayStore duhet te klikoni dhe te lexoni artikullin e meposhtem qe eshte gjithmone i perditesuar me ofertat me te fundit!

 

Shtojeni linkun tek skedat tuaja te preferuara dhe shikojeni here pas here ne menyre qe te jeni gjithmone te azhornuar me ofertat me te fundit Android!

 

Te gjitha lojrat qe do gjeni me poshte me shume mundesi nuk jane me Falas, sepse oferta ka mbaruar. Klikoni tek butoni i mesiperm per te mos humbur me asnje oferte.

Shkarko App

 1. Meteogram Pro Weather and Tide Charts
 2. JPEG Optimizer PRO with PDF support
 3. [NoAd][Free] Piano Tracer Pro
 4. InfinityDisplay S8 Curved Edge & Round Corner PRO
 5. Volume Scheduler Pro – Schedule Volume Profiles
 6. PowerAudio Pro Music Player
 7. Hallows Eve
 8. Meeting Notes

Shkarko lojra

 1. Daregon : Isometric Puzzles
 2. The Firm
 3. Minesweeper Pro
 4. Final Destination
 5. Monster Numbers: Math for kids
 6. Paper Duels
 7. Preschool Math Trainer
 8. Swipe Shootout: Street Basketball
 9. Dino Safari 2 Pro
 10. Order: The Memory Challenge (Premium)
 11. The Real Time World War Game

Shkarko ikonat

 1. Cartoon City 3D live wallpaper
 2. Embr – Icon Pack
 3. MIUI 8 Icon Pack & Wallpapers
 4. N8 Zooper Widgets
 5. Earth 3D Live Wallpaper
 6. Flix Pixel – Icon Pack
 7. Mars 3D Live Wallpaper
 8. Memies – Icon Pack
 9. Abstract Nature Live Wallpaper
 10. BlackO PRO Dark Wallpapers
 11. Firing Skull
 12. Gif Live Wallpapers : Animated Live Wallpapers
 13. Halloween Graveyard 3D
 14. KLWP Dark Skiddles
 15. KLWP Tutorial Presets
 16. Astrolabe 3D App Launcher
 17. Dream UI- Theme
 18. Live Wallpaper
 19. Nixie NXT1 Watch face
 20. Proto NXT2 Watch Face
 21. Miracle Watch Face

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta. Te gjitha app vlejne vetëm për celulare android.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.