app store lojra ios apple aplikacione
App

Apple App Store 26/06: shkarko lojra dhe aplikacione falas

Në Apple App Store mund të gjejmë aplikacione dhe lojra iOS komplet falas. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarkoni lojra dhe aplikacionet falas. Më poshtë lista e plotë:

Aplikacione dhe Lojra iOS (Apple App Store)

  • Yuri në vënd të 0,89 euro
  • Color Accent në vënd të 0,89 euro
  • InFocus Pro në vënd të 0,89 euro
  • Secret Calculator në vënd të 1,99 euro

Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta.

©ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

3 thoughts on “Apple App Store 26/06: shkarko lojra dhe aplikacione falas

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.