lojra falas per celulare Android-app android falas-lojra android Oferta--ikona android-lojra aplikacione-falas-App-lojra-Google-Play-shqip
App

Shkarko lojra, app e ikona 🎮 falas per celulare Android 03/10

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas per celulare android. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarko lojra, app e ikona 🎮🎮🎮 falas per celulare Android

Shkarko App

 1. Clipboard Pro (License)
 2. PICTAIL – NewYork
 3. Handy List
 4. AppSearch Pro
 5. Speedometer GPS Pro
 6. Battery Bar : Energy Bars on Status bar
 7. Bowl! Drill! Score! Stat!
 8. Weight Checker PRO

Shkarko lojra

 1. LINES | Lost Charm
 2. Etaria | Survival Adventure
 3. Island Survival PRO
 4. Little Sea Wolf
 5. Castle of Nightmare Gold
 6. Dark Tower
 7. Dungeon Skeleton: The Deep Tombs
 8. Planetarix

Shkarko ikonat

 1. Impossible Reality 3D Pro lwp
 2. [Substratum] Uranium UI Theme
 3. Rome 3D Live Wallpaper
 4. MONOO Icon Pack
 5. Watch Phase – Watch Face
 6. Semicircle Watch Face
 7. 3D/4D HyperCube Color Style
 8. Fondos – Icon Pack
 9. Circlet Icon Pack
 10. DmonD Icon Pack
 11. HD Wallpapers & Backgrounds

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta. Te gjitha app vlejne vetëm për celulare android.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.