lojra falas per celulare Android-app android falas-lojra android Oferta--ikona android-lojra aplikacione-falas-App-lojra-Google-Play-shqip
App

Google Play Store: shkarko lojra android dhe aplikacione falas

Google ofron në Play Store aplikacionet dhe lojra android komplet falas. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarko lojra dhe ikona Android. Ky artikull do perditesohet gjithmone me ofertat me te fundit, keshtu qe nxitoni dhe shkarko lojra android komplet falas, deri ne momentin qe oferta te jete e vlefshme. Më poshtë lista e plotë:

Kërkoni Lojra me makina? Jeni në vëndin e duhur!

 

Shkarko Lojra Android dhe Aplikacione falas

Aplikacione

 1. Fraction Calculator “Fractal MK-12” $1.99 -> FALAS, oferta skadon pas 3 ditësh
 2. Meeting Notes Taker – Recorder, memo and minutes $2.49 -> FALAS, oferta skadon pas 4 ditësh
 3. Total Media Player Pro $4.49 -> FALAS, oferta skadon pas 4 ditësh
Total Media Player Pro
Total Media Player Pro
Developer: Clumix
Price: $3.99

Lojra Android

 1. Penguin Memory for Kids $2.49 -> FALAS, oferta skadon pas 2 ditësh
 2. LASERBREAK Renegades $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 3 ditësh
 3. Slaughter 2: Prison Assault $2.49 -> FALAS, oferta skadon pas 3 ditësh
 4. CATHERINE THE VAMPIRE $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 4 ditësh
 5. Pocket World VIP: Island of Adventure $1.99 -> FALAS, oferta skadon pas 4 ditësh
 6. SOMEDAY $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 4 ditësh
 7. War 1944 $2.99 -> FALAS, oferta skadon pas 4 ditësh
 8. Archery Physics Shooting Challenge $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 5 ditësh
 9. Cash Knight Ruby Special $9.99 -> FALAS, oferta skadon pas 5 ditësh
 10. Dungeon Shooter V1.3 : The Forgotten Temple $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 5 ditësh
 11. Dungeon X Pixel Hero VIP $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 5 ditësh
 12. Freelancer Simulator: Game Developer Edition $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 5 ditësh
 13. Magnet Balls $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas ditësh
 14. Taxi City 1988 V1 $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 5 ditësh
Taxi City 1988 V1
Taxi City 1988 V1
Price: $0.99+
 1. Dead Bunker 4: Apocalypse $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 6 ditësh
 2. Galaxy Merge – Idle & Click Tycoon PRO $1.99 -> FALAS, oferta skadon pas 6 ditësh
 3. Hills Legend HD $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 6 ditësh
 4. Idle Heroes of Hell – Clicker & Simulator Pro $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 6 ditësh
 5. The Weapon King VIP – Making Legendary Swords $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 6 ditësh
 6. Dark Dungeon Survival: Lophis Fate Card Roguelike $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 7 ditësh
 7. Cat in the Woods VIP $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 7 ditësh
 8. The Enchanted Worlds $3.99 -> FALAS, oferta skadon pas 7 ditësh

Ikona android

 1. Alexis Pie Icon Pack: Clean and Minimalistic $1.49 -> FALAS, oferta skadon pas 2 ditësh
 2. Three Wise Monkeys 3D $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 2 ditësh
 3. Blex UI – Icon Pack $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 3 ditësh
 4. Brin – Icon Pack $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 3 ditësh
 5. Circle Max – Icon Pack $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 3 ditësh
 6. Color Metal 1 – Icon Pack $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 3 ditësh
 7. Color Metal 2 – Icon Pack $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 3 ditësh
 8. Cubemax 3D – Icon Pack $0.99 -> FALAS, oferta skadon pas 3 ditësh
 9. Flax – Icon Pack $1.49 -> FALAS, oferta skadon pas 5 ditësh
Flax - Icon Pack
Flax - Icon Pack
Developer: Göktuğ ULAŞ
Price: $1.49+

Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta.

©ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

One thought on “Google Play Store: shkarko lojra android dhe aplikacione falas

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.