lojra falas per celulare Android-app android falas-lojra android Oferta--ikona android-lojra aplikacione-falas-App-lojra-Google-Play-shqip
App

Google Play Store: shkarko lojra android dhe aplikacione falas

Google ofron në Play Store aplikacionet dhe lojra android komplet falas. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarko lojra dhe ikona Android. Ky artikull do perditesohet gjithmone me ofertat me te fundit, keshtu qe nxitoni dhe shkarko lojra android komplet falas, deri ne momentin qe oferta te jete e vlefshme.

Telefona ne shitje
Jeni duke kerkuar telefona ne shitje? Nxitoni dhe perfitoni nga ofertat me te mira te momentit, deri ne 50% ulje cmimi. Klikoni tek butoni i meposhtem per tu drejtuar tek artikulli qe permban te gjithe ofertat :)!  

Më poshtë lista e plotë e lojra ne oferte:

Kërkoni Lojra me makina? Jeni në vëndin e duhur!

 

Shkarko Lojra Android dhe Aplikacione falas

Pro Scanner : PDF Document Scanner
Pro Scanner : PDF Document Scanner
Hell Clicker PRO
Hell Clicker PRO
Developer: Red Machine
Price: Free+
Devil Twins: VIP
Devil Twins: VIP
Developer: CANDY SOFT, INC
Price: $0.99+
Doors & Rooms: Perfect Escape
Doors & Rooms: Perfect Escape
Developer: Gameday Inc.
Price: $2.49+
AppSearch Pro
AppSearch Pro
Developer: Pro Aps
Price: $0.99
Numerico - Math Cross Game
Numerico - Math Cross Game
Motivate Me! Encourage Me!
Motivate Me! Encourage Me!
Atom for Twitter
Atom for Twitter
Developer: Petraru Alexandru
Price: $0.99
Angel Fish: VIP
Angel Fish: VIP
Developer: CANDY SOFT, INC
Price: $0.99+
Stone Of Souls
Stone Of Souls
Developer: EGProject
Price: $0.99

 

Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta.

©ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

3 thoughts on “Google Play Store: shkarko lojra android dhe aplikacione falas

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.