lojra falas per celulare Android-app android falas-lojra android Oferta--ikona android-lojra aplikacione-falas-App-lojra-Google-Play-shqip
App

Shkarko lojra, app e ikona 🎮 falas per celulare Android

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas per celulare android. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarko lojra falas, app e ikona 🎮🎮🎮 per celulare Android.

KUJDES
Ky artikull eshte i vjeter!! Klikoni tek butoni poshte per te gjithe ofertat qe dalin dite per dite.

Ne menyre qe te shkarkoni ofertat e fundit nga PlayStore duhet te klikoni dhe te lexoni artikullin e meposhtem qe eshte gjithmone i perditesuar me ofertat me te fundit!

 

Shtojeni linkun tek skedat tuaja te preferuara dhe shikojeni here pas here ne menyre qe te jeni gjithmone te azhornuar me ofertat me te fundit Android!

 

Te gjitha lojrat qe do gjeni me poshte me shume mundesi nuk jane me Falas, sepse oferta ka mbaruar. Klikoni tek butoni i mesiperm per te mos humbur me asnje oferte.

Shkarko app falas per Android

 1. Math Input Keyboard

Shkarko lojra falas per Android

 1. KNIGHTS
 2. Chess 3D Animation : Real Battle Chess 3D Online
 3. Links Fusion – puzzle game
 4. Monster Fantasy:World Champion
 5. Third grade Math – Subtraction
 6. Fruit Heroz
 7. Linia
 8. Zombie Raid: Survival (Full)

Shkarko ikona falas per Android

 1. Impossible Reality 3D Pro lwp
 2. Space Symphony 3D Pro LWP
 3. Flix Pixel – Icon Pack
 4. Memies – Icon Pack

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta. Te gjitha app vlejne vetëm për celulare android.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

10 thoughts on “Shkarko lojra, app e ikona 🎮 falas per celulare Android

 1. Nje pyetje kisha
  Kur shoh postimet e nje faqeje dhe shkoj te postimet qe jane bere para nje muaji (ose me heret) me bllokohet facebook-u dhe me duhet ta mbyll plotesisht (shkruan facebook not responding)
  Doja te dija kush e ka problemin rami ,chipi, apo e ka vete fb qe nuk e perballon
  Un kam soni xperia z2 (3 gb ram)
  Pra nese blej nje note 8 me 6 gb ram a e zgjdh problemin?
  Flm

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.