Lojra falas per celulare-top 5 aplikacionet me te shkarkuara-Google Play Store
App

[27/02/2018] Shkarko ikona nga Google Play Store 🎮 🎮

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas per celulare android. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarko ikona nga Google Play Store per celular Android (oferta eshte e limituar) 🎮🎮🎮.

 FALAS: Shkarko aplikacione nga Google Play Store

 1. Explore Skye – Visitors Guide
 2. Autoharp for the Blind Pro
 3. Root/SU Checker & Busy Box Pro
 4. Shot on Watermark on Photo – Like Shot On one plus
 5. Thai phrasebook – Thai Talk Pro
 6. Drugs Dictionary

 FALAS: Shkarko lojra nga Google Play Store

 1. Logicube
 2. Play Phone: Visual Stimulation
 3. Clean up – Photographic Coach for Kids
 4. Duck Warfare
 5. Infinity Dungeon VIP
 6. Aliensome: Outta Space Race

 FALAS: Shkarko ikona nga Google Play Store

 1. 3D Waterfall Pro lwp
 2. Tree With Falling Leaves Live Wallpaper
 3. Cartoon Farm 3D Live Wallpaper
 4. Titanic 3D Pro live wallpaper
 5. Rulix – Icon Pack
 6. Oval – Icon Pack
 7. Pillow – Icon Pack

behu pjese e shtepia e teknologjise

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta. Te gjitha app vlejne vetëm për celulare android.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.