Lojra falas per celulare-top 5 aplikacionet me te shkarkuara-Google Play Store
App

[06/03/2018] Shkarko ikona me Google Play Store 🎮 🎮

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas per celulare android. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarko ikona me Google Play Store per celular Android (oferta eshte e limituar) 🎮🎮🎮.

 FALAS: Shkarko aplikacione nga Google Play Store

 1. Euler & Hamilton Path
 2. Katakana Dictionary
 3. QR Code Pro
 4. Learn English Sentence Master Pro
 5. Matrix Determinant Pro
 6. Elite Music Pro
 7. Math Input Keyboard
 8. Scale Logic (Ad-free)
 9. Oneamp Pro – Music Player
 10. SilentMode (SilentCamera)
 11. Protect File Pro -Lock and Send File -En/De Crypt

 FALAS: Shkarko lojra nga Google Play Store

 1. Amaziograph
 2. i Live – Gold Edition
 3. Jurassic Survival Island: Evolve Pro
 4. Survival Island: Evolve Pro!
 5. Try to escape PRO
 6. Mystic Guardian VIP : Old School Action RPG
 7. Cafe Express-O
 8. Ninja Knight
 9. Sticks Legends-Stickman Ninja(Dreamsky)
 10. Zombie Avengers:(Dreamsky)Stickman War Z

 FALAS: Shkarko ikona me Google Play Store

 1. Flat X Oreo – Icon Pack
 2. Flix Pixel – Icon Pack
 3. MIUI 8 – Icon Pack
 4. MIUI 9 – Icon Pack
 5. UX Experience S8 – Icon Pack
 6. Arthur Icon Pack
 7. Minimal Skin KLWP
 8. Dualix – Icon Pack
 9. Erom – Icon Pack
 10. Fondos – Icon Pack
 11. Glasic – Icon Pack
 12. Regix – Icon Pack
 13. Rocsy Square – Icon Pack
 14. Shake It Up 3D: Seasons LWP
 15. Stained Glass 3D LWP
 16. Widget Maker full

behu pjese e shtepia e teknologjise

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta. Te gjitha app vlejne vetëm për celulare android.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.