lojra falas per celulare Android-app android falas-lojra android Oferta--ikona android-lojra aplikacione-falas-App-lojra-Google-Play-shqip
App

[23/03/2018] Shkarko ikona falas nga Play Store Google🎮 🎮

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas per celulare android. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarko ikona falas nga Play Store Google per celular Android (oferta eshte e limituar) 🎮🎮🎮.

Shkarko lojra falas nga Play Store Google
 1. Devil Twins: VIP FALAS, në vënd të 0,89 euro
 2. Mystery of Fortune 2 FALAS, në vënd të 0,89 euro
Shkarko ikona falas nga Play Store Google
 1. Krix – Icon Pack FALAS, në vënd të 1,89 euro
 2. Flax – Icon Pack FALAS, në vënd të 1,89 euro
 3. Nixo – Icon Pack FALAS, në vënd të 0,59 euro
 4. Graby – Icon Pack FALAS, në vënd të 1,89 euro
 5. Redox – Icon Pack FALAS, në vënd të 1,89 euro
 6. Earthy KLWP Wallpaper FALAS, në vënd të 1,19 euro
 7. Icon of Fame – Icon Pack FALAS, në vënd të 1,09 euro
 8. The Round Table – Icon Pack FALAS, në vënd të 0,59 euro
 9. Alien Jungle 3D Live Wallpaper FALAS, në vënd të 1,19 euro
 10. Magic Greenhouse 3D Pro LWP FALAS, në vënd të 1,19 euro
 11. Teardrop Pixel Dark White AMOLED UI – Icon Pack FALAS, në vënd të 1,49 euro

behu pjese e shtepia e teknologjise

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta. Te gjitha app vlejne vetëm për celulare android.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.