Lojra falas per celulare-top 5 aplikacionet me te shkarkuara-Google Play Store
App

Shkarko app falas per celulare Android 14/12 🎮 🎮

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas per celulare android. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarko aplikacione falas Android 🎮🎮🎮.

Shkarko aplikacione falas android

 1. Space Weather App
 2. WORK%
 3. AppSearch
 4. BimBa Up: Smart Kid-in-Car Alerts
 5. Easy Parental Control Pro
 6. Fractions Math Pro
 7. LocateMe
 8. MSafe – Pro

Shkarko lojra android falas

 1. The Wars of Heroes in Time
 2. Survival Game: Lost Island PRO
 3. Etaria | Survival Adventure
 4. FeeSoeeD | Mysterious world
 5. MontaSayer PRO
 6. Dead Forest | Horror | Full
 7. Dead Ship
 8. Socxel | Pixel Soccer | PRO
 9. StoneBack | Prehistory | PRO
 10. ARK Survival Island Evolve 3D Pro

Shkarko ikona android falas

 1. Magme – Icon Pack
 2. Chrooma Float Live Wallpaper
 3. Chrooma Live Wallpaper
 4. Amphetamine – Icon Pack (BETA)
 5. Sugar Lines Oreo Icon Pack
 6. Dreams World Pro 3D LWP
 7. Santa Live Wallpapers – Christmas live wallpapers
 8. Aron Icon Pack
 9. Meebon – Icon Pack
 10. Meegis – Icon Pack
 11. Regix – Icon Pack

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta. Te gjitha app vlejne vetëm për celulare android.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

2 thoughts on “Shkarko app falas per celulare Android 14/12 🎮 🎮

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.