Runtastic Mountain bike Pro
App

Runtastic Mountain Bike PRO: falas për Android / iOS

Ju pëlqen të lëvizni me biçikletë? Runtastic kthehet për të ofruar një promovim interesant të lidhur me një nga aplikacionet në paketën e tij. Kjo është radha e Runtastic Mountain Bike PRO, aplikacioni i dedikuar për lëvizjet me biçiklet, i cili integron harta, rrugë për të eksploruar, komanda zanore dhe shumë më tepër.

Ky është një mjet me të vërtetë i shkathët dhe i fuqishëm që mund të shoqërojë çdo çiklist në aktivitetet e tyre të përditshme. Sot mund të merren plotësisht falas, falë promovimit të vazhdueshëm në Play Store dhe Apple Store. Aplikacioni ka një çmim standard prej 4.99 euro/5.99 euro, por sot ajo do të jetë e mundur për ta sjellë atë në shtëpi pa shpenzuar edhe asnjë cent.

Ne ju kujtojmë se këto oferta janë jashtëzakonisht të kufizuara në kohë kështu që ne ju inkurajojmë që të mos nguteni dhe ta shkarkoni direkt.

Runtastic Mountain Bike PRO
Runtastic Mountain Bike PRO
Developer: runtastic
Price: $3.99
Runtastic Mountain Bike PRO
Runtastic Mountain Bike PRO
Developer: Runtastic
Price: $4.99

©ose.al 

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

2 thoughts on “Runtastic Mountain Bike PRO: falas për Android / iOS

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.