[FALAS] PES 2019 Mobile në Android dhe iOS

0
107
views
PES 2019 Mobile falas android iOS

PES 2019 Mobile është më në fund i disponueshëm në pajisjet iOS dhe Android: Konami ka njoftuar publikimin e përditësimit të lirë që “transformon” versionin 2018 të PES në botimin 2019.

Versioni i ri është ndërtuar mbi Unreal Engine 4 dhe premton një sektor vizuale si kurrë më parë në celular, e karakterizuar nga një nivel të lartë të detajuar, animacione unreleased për publikun dhe lojtarët, të gjitha të shoqëruara nga një fizikë më realiste dhe aftësi të reja.

Ndër modalitetet e pranishme theksojmë mundësinë e përballjes me sfidat 1vs1 në “Ndeshjet Lokale”, duke krijuar turne jashtë linje, duke luajtur lojëra të shpejta dhe ngjarje javore.

Video e prezantimit – PES 2019

Gjithashtu të zbatojë “Lojtaret e Parashikuar” aftësitë e të cilëve do të rriten bazuar në performancën e fituar në fusha të vërteta të futbollit në fundjavën e kaluar.

E pamundur të mos përmendur legjendat e mëdha të historisë së futbollit, duke përfshirë Beckham, Maradona, Cruyff, Gullit, Maldini, Kahn dhe Nedved, dhe ishin futur më shumë se 10 kampionate të reja të licencuara, duke përfshirë një zyrtar të Rusisë ekskluzivisht dhe atyre të Belgjikës, Skoci, Danimarkë, Zvicër, Portugali, Turqi, Argjentinë, Kili dhe Japoni.

Kujtojnë se pak ditë më parë Konami ka lëshuar – Xbox One, PlayStation 4 dhe PC – PES 2019 LITE, edicioni i lirë i titullit të famshëm të futbollit që ju lejon për të hyrë në një gamë të modes online dhe offline marra nga versionin e plotë të PES 2019.

Shkarko PES 2019 Mobile Android

Kliko këtu nëse linku poshtë nuk funksionon.

PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER
PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER

Shkarko PES 2019 Mobile iOS

Kliko këtu nëse linku poshtë nuk funksionon.

PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER
PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER
Mos harroni të na ndiqni edhe në:
20