app store lojra ios apple aplikacione
App

Kurseni me ofertat më të fundit nga Apple Store [13 Nëntor 2017]

Ofertat me te fundit nga Apple Store [13 Nëntor 2017]

 

Lojra: Toca Doctor 
 (29 vota) €3,99

‎Toca Doctor
‎Toca Doctor
Developer: Toca Boca AB
Price: $3.99

Muzikë: Noizio  (5 vota) €1,09

‎Noizio — focus, relax, sleep
‎Noizio — focus, relax, sleep

Aplikacion: Simpler Pro (1660 vota) €4,99

Simpler Pro
Simpler Pro
Developer: YT Development Ltd
Price: Free+

Aplikacion: DMD Panorama (2308 vota) €2,99

‎DMD Panorama
‎DMD Panorama
Developer: Dermandar
Price: Free+

Aplikacion: Afterlight (649 vota) €1,09

Afterlight Legacy
Afterlight Legacy

Lojra: CarClub (390 vota) €2,29

Car Club:Tuning Storm
Car Club:Tuning Storm
Developer: zhao zhiyuan
Price: 2,29 €+

Lojra: Toca Hair Salon (383 vota) €3,99

‎Toca Hair Salon
‎Toca Hair Salon
Developer: Toca Boca AB
Price: $3.99

 

ose.al- Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.