app store lojra ios apple aplikacione
App

Ofertat më të fundit nga Apple Store [15 Dhjetor 2017]

Ofertat me te fundit nga Apple Store [15 Dhjetor 2017]

 

Photo Scan nga Google 
 (1045 vota) €3,99

‎PhotoScan by Google Photos
‎PhotoScan by Google Photos
Developer: Google LLC
Price: Free

Lojë: Glow Puzzle  (5 vota) €0,99

‎Glow Puzzle
‎Glow Puzzle
Developer: Nexx Studio
Price: $1.99+

Aplikacion: PhotoTangler (1660 vota) €2,99

‎PhotoTangler Collage Maker
‎PhotoTangler Collage Maker
Developer: Kurt Miller
Price: $2.99

Aplikacion: SketchME (2308 vota) €1,99

‎Sketch Me! Sketch&Cartoon
‎Sketch Me! Sketch&Cartoon

Aplikacion: The fourth dimension (649 vota) €2,09

‎The Fourth Dimension
‎The Fourth Dimension
Developer: Drew Olbrich
Price: $2.99

 

Mos harroni që këto oferta mund të mbarojnë shumë shpejt kështu që duhet të nxitoni.

ose.al- Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.