App

[OFERTE] Nova Launcher Prime në ofertë deri më 2 Janar

Nova Launcher Prime

Nova Launcher Prime është në ofertë në dyqanin Google Play me një çmim prej 0.50 euro. Promovimi, i njoftuar nga Cliff Wade në komunitetin zyrtar në Google+, do të jetë në dispozicion deri më 2 janar 2018. Një ofertë e ngjashme u njoftua saktësisht një vit më parë.

nova launcher prime-oferte

Falë kësaj iniciative interesante, përdoruesit e Android-it do të shfytësojnë të gjitha karakteristikat e  versionit Prime duke përfituar nga një zbritje prej 80%. Ndër këto rezultate:

  • Mbështetje për gjestet në ekranin kryesor për të nisur aplikacionet tuaja të preferuara
  • Badges për mesazhet e palexuar në aplikacione si Hangouts, SMS, Gmail
  • Aftësi për të krijuar tab dhe dosjet në aplikacionin Drawer
  • Aftësi për të parë aplikacionet që nuk përdoren në aplikacionin Drawer
  • Mbështetje për gjestet në ikonat dhe shkurtesat për të aktivizuar veprime specifike
  • Efekte shtesë të rrotullimi, si Fshiza, Harmonia dhe Hedhja

Për ta blerë Nova Launcher Prime është në dispozicion për faqen e dedikuar për Play Store Android. Pasi blerja të përfundojë, licenca automatikisht do të lidhet me llogarinë aktuale.

Nova Launcher Prime
Nova Launcher Prime
Developer: TeslaCoil Software
Price: $4.99
Nova Launcher
Nova Launcher
Developer: TeslaCoil Software
Price: Free

ose.al – shtepia e teknologjise

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

14 thoughts on “[OFERTE] Nova Launcher Prime në ofertë deri më 2 Janar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.