lojrat falas me te bukura Android - lojrat falas me te bukura iOS
App

MARS lojrat falas me te bukura Andorid dhe iOS • ose.al

Me poshte ose.al ka perzgjedhur nje liste nga muaji Mars lojrat Android dhe iOS. Ne kete koleksion kemi 7 lojra te reja! Ne krah te emirt te ketyre lojrave po vendosim linkun e shkarkimit dhe nje video “trailer”. Mund ti shkarkoni dhe provoni, maksimumi ne qofte se nuk ju pelqejne do ti fshini.

Tetor: lojrat Android dhe iOS me te bukura:

1. The Sims Mobile • Shkarkimi falas per iOS + Android

‎The Sims™ Mobile
‎The Sims™ Mobile
Developer: Electronic Arts
Price: Free+
The Sims™ Mobile
The Sims™ Mobile
Developer: ELECTRONIC ARTS
Price: Free+

2. The Bonfire: Forsaken Lands

• Shkarkimi: iOS

‎The Bonfire: Forsaken Lands
‎The Bonfire: Forsaken Lands
 

3. Evoland 2 • Shkarkimi: iOS

‎Evoland 2
‎Evoland 2
Developer: Playdigious
Price: $0.99
 

4. Alto’s Odyssey • Shkarkimi: iOS

‎Alto's Odyssey
‎Alto's Odyssey
Developer: Snowman
Price: $4.99
 

5. Florence • Shkarkimi: iOS + Android

‎Florence
‎Florence
Price: $2.99
Florence
Florence
Price: $2.99

6. Final Fantasy XV • Shkarkimi Falas:  iOS + Android

‎FINALFANTASY XV POCKET EDITION
‎FINALFANTASY XV POCKET EDITION

7. Pako 2Shkarkimi: iOS

‎PAKO 2
‎PAKO 2
Developer: Tree Men Games
Price: $1.99

8. The Room: Old SinsShkarkimi: iOS

‎The Room: Old Sins
‎The Room: Old Sins
Developer: Fireproof Games
Price: $4.99

9. Jydge • Shkarkimi: iOS

‎JYDGE
‎JYDGE
Developer: 10tons Ltd
Price: $8.99

10. Rogue Hearts Shkarkimi: iOS + Android

‎Rogue Hearts
‎Rogue Hearts
Developer: NINETAIL Co., Ltd
Price: $0.99+
The app was not found in the store. 🙁
 

.copyright © ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.