lojrat falas me te bukura Android - lojrat falas me te bukura iOS
App

[TOP 10 + 1 Special] Lojrat falas me te bukura iOS (Korrik ’19) 😍


Notice: Undefined property: stdClass::$artistName in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 976

Notice: Undefined property: stdClass::$artistUrl in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 977

Notice: Undefined property: stdClass::$artistName in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 976

Notice: Undefined property: stdClass::$artistUrl in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 977

Notice: Undefined property: stdClass::$artistName in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 976

Notice: Undefined property: stdClass::$artistUrl in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 977

Notice: Undefined property: stdClass::$artistName in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 976

Notice: Undefined property: stdClass::$artistUrl in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 977

Notice: Undefined property: stdClass::$artistName in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 976

Notice: Undefined property: stdClass::$artistUrl in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 977

Notice: Undefined property: stdClass::$artistName in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 976

Notice: Undefined property: stdClass::$artistUrl in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 977

Notice: Undefined property: stdClass::$artistName in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 976

Notice: Undefined property: stdClass::$artistUrl in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 977

Notice: Undefined property: stdClass::$artistName in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 976

Notice: Undefined property: stdClass::$artistUrl in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 977

Notice: Undefined property: stdClass::$artistName in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 976

Notice: Undefined property: stdClass::$artistUrl in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 977

Notice: Undefined property: stdClass::$artistName in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 976

Notice: Undefined property: stdClass::$artistUrl in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 977

Notice: Undefined property: stdClass::$artistName in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 976

Notice: Undefined property: stdClass::$artistUrl in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 977

Me poshte ose.al ka perzgjedhur nje liste nga muaji Korrik lojrat falas me te bukura iOS Ne kete koleksion kemi disa lojra te reja falas! Ne krah te emrit te ketyre lojrave po vendosim linkun e shkarkimit.. Mund ti shkarkoni dhe provoni, maksimumi ne qofte se nuk ju pelqejne do ti fshini.

 

Lojrat falas me te bukura iOS

1. Fortnite • Shkarkimi Falas

Fortnite
Fortnite
Developer: Epic Games
Price: Free+

2. PUBG • Shkarkimi Falas

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE

3. South Park: Phone Destroyer • Shkarkimi Falas

South Park: Phone Destroyer™
South Park: Phone Destroyer™
Developer: Ubisoft
Price: Free+

4. Animal Crossing: Pocket Camp • Shkarkimi Falas

Animal Crossing: Pocket Camp
Animal Crossing: Pocket Camp

5. The Sims Mobile • Shkarkimi Falas

The Sims™ Mobile
The Sims™ Mobile
Developer: Electronic Arts
Price: Free+

6. Dungeon Hunter • Shkarkimi Falas

Dungeon Hunter 5
Dungeon Hunter 5
Developer: Gameloft
Price: Free+

7. Standoff 2 • Shkarkimi Falas

Standoff 2
Standoff 2
Developer: Abdulin Ildar
Price: Free+

8. Full of Stars • Shkarkimi Falas

Full of Stars
Full of Stars
Developer: ArsThanea
Price: Free+

9. Iron Blade • Shkarkimi Falas

Iron Blade: Medieval RPG
Iron Blade: Medieval RPG
Developer: Gameloft
Price: Free+

10. Black Box Shkarkimi Falas

Blackbox
Blackbox
Developer: Grow Pixel
Price: Free+
11. The Battle of Polytopya • Shkarkimi Falas

The Battle of Polytopia
The Battle of Polytopia
Developer: Midjiwan AB
Price: Free+
Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.