lojrat falas me te bukura Android - lojrat falas me te bukura iOS
App

[KORRIK 2019] Lojrat falas me te bukura Android • ose.al

Me poshte ose.al ka perzgjedhur nje liste nga muaji Korrik lojrat falas me te bukura Android. Ne kete koleksion kemi disa lojra te reja falas! Ne krah te emrit te ketyre lojrave po vendosim linkun e shkarkimit. Mund ti shkarkoni dhe provoni, maksimumi ne qofte se nuk ju pelqejne do ti fshini. Cfare mendoni? A jane me te vertete keto lojrat me te bukura? Presim komente tuaja, me lojrat tuaja te preferuara per ti futur tek kjo liste.

Korrik 2019: lojrat falas me te bukura Android

1. Parallyzed • Shkarkimi Falas

Parallyzed
Parallyzed
Developer: Brain Vault
Price: Free+

2. Shadow Fight 3 • Shkarkimi Falas

Shadow Fight 3
Shadow Fight 3
Developer: NEKKI
Price: Free+
3. Cover Fire • Shkarkimi Falas
Cover Fire: Offline Shooting Games
Cover Fire: Offline Shooting Games
4. Space Marshals 2 • Shkarkimi Falas
Space Marshals 2
Space Marshals 2
Developer: Pixelbite
Price: Free+
5. PUBG Mobile • Shkarkimi Falas
PUBG MOBILE Nordic Map: Livik
PUBG MOBILE Nordic Map: Livik

6. Standoff 2 • Shkarkimi Falas

Standoff 2
Standoff 2
Developer: Axlebolt
Price: Free+

7. Beat StreetShkarkimi Falas

Beat Street
Beat Street
Developer: Lucky Kat Studios
Price: Free+

8. South Park: Phone Destroyer • Shkarkimi Falas

9. Iron Blade: Monster Hunter RPG • Shkarkimi Falas

Iron Blade: Medieval Legends RPG
Iron Blade: Medieval Legends RPG

10. Animal Crossing: Pocket Camp Shkarkimi Falas

Animal Crossing: Pocket Camp
Animal Crossing: Pocket Camp

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.