lojra me makina - aplikacionet me te mira
App

Lojra me makina per celularin tuaj – Shkarko FALAS

Je duke kerkuar per lojra me makina? Tek ky artikull do gjeni lojrat me te bukura per celularin tuaj Android/iOS. Shkarkoji FALAS dhe nxito te luash 🚘🚖🚍🚓. Shtepia e Teknologjise do perditesoje gjithmone artikullin me lojrat me te fundit ne Play Store dhe Apple Store. Nese nuk deshironi te humbi me asnje oferte me aplikacionet FALAS ose ne oferte, memorizoni adresat e meposhtme.

 

Pra, le të filloj gara! Ne kemi renditur disa nga lojrat me makina më të mira që do t’ju trondisin gjatë lojës.

Lojra me makina – Asphalt 8: Airborne

Gameloft ka dalë me Asfaltin 8 me një nocion spektakolar. Kjo loje me makine tërheq fansat anembane botes. Me shpejtësi në qiell, do përjetoni kthesat në vende të mrekullueshme në më shume se 40 rruge me shpejtësi të lartë me automjete fantastike.

Qëndroni të pamposhtur duke fituar në gara multiplayer dhe mënyra të ndryshme si 400 ngjarje në karrierë. Mund të merrni përditësime duke ndjekur komunitetin në faqet e ndryshme të rrjeteve sociale.

Shkarko falas lojen duke klikuar tek butonat e mëposhtëm.

‎Asphalt 8 - Drift Racing Game
‎Asphalt 8 - Drift Racing Game
Developer: Gameloft
Price: Free+

Hovercraft: Takedown

Hovercraft: Takedown është multiplayer nr 1, per gara me makina dhe luftës, ndërtimi i automjeteve, totalisht addicting, bazuar në fizikë dhe me objektivin te vetem qe te fitoni me cdo kusht.

Ndërtoni automjetin tuaj me porosi. Konfigurojeni ate me armë automatike, lazer, dhe raketa.

Shkarko falas lojen duke klikuar tek butonat e mëposhtëm.

Hovercraft: Takedown
Hovercraft: Takedown
Developer: High Score Hero LLC
Price: Free+
‎Hovercraft: Takedown
‎Hovercraft: Takedown

Real Racing 3

Me shumë çmime të shkëlqyera dhe mbi 100 milionë shkarkime, Real Racing 3 qëndron në pozitën udhëheqëse nga lojërat më të mira të garave të makinave. Duke qenë vazhdim i lojës Real Racing, kjo lojë garash e makinave zë hapësirë prej 1.5 GB në pajisjen tuaj. Për më tepër, ajo përmban më shumë se 140 makina që janë projektuar bazuar në Ferrari, Mercedes Benz, dhe prodhuesit e tjerë të njohur.

Loja ofron motorin tipik Mint 3, rrjetin e garave me 43 makina dhe 17 gara të licencuara të garave të përcaktuara me lokacione të botës reale. Botuesi i lojës ka dalë me teknologjinë Time Shifted Multiplayer (TSM) që e bën atë të ndryshëm nga modaliteti i zakonshëm multiplayer. Është version i përditësuar i versioneve në gara kundër shoferëve të Formula E dhe keni një shans për të fituar modelet e vjetra Mercedes Benz.

Shkarko falas lojen duke klikuar tek butonat e mëposhtëm.

Real Racing  3
Real Racing  3
Developer: ELECTRONIC ARTS
Price: To be announced
‎Real Racing 3
‎Real Racing 3
Developer: Electronic Arts
Price: Free+

CSR Classics

Me grafikë 3D mahnitëse të gjeneratës së ardhshme, kjo e bën një nga lojrat me gara më të mira për Android dhe iOS. CSR paraqet garën me një koncept realiteti të shtuar. Do gjeni të vendosur veten në automjete të licencuara si Ferrari, Porsche, Buggati, BMW dhe makina më elegant, dhe njihuni me të brendshme të detajuara. Ju mund të konfiguroni dhe rregulloni edhe brendësitë dhe pjesen e jashtme te makinës.

Ashtu si në realitet, ne mund të heqim edhe pjesët dhe ta bashkëngjitim atë në makinën e vet, të kontrollojmë presionin e gomave, të harmonizojmë dhe të rregullojmë raportet e marsheve. Fitoni përfitime shtesë dhe të holla duke luajtur në një mënyrë të vetme lojtarësh, në garën multiplayer dhe duke fituar sfida dhe ngjarje të zhvilluara.

Shkarko falas lojen duke klikuar tek butonat e mëposhtëm.

CSR Classics
CSR Classics
Price: Free+
‎CSR Classics
‎CSR Classics
Developer: NaturalMotion
Price: Free+

Lojra me makina – Need for Speed: No Limits

Nuk besojme se keni nevoje per prezantim per lojrat Need for Speed! Kjo është një lojrat me gara më të mira. Nga 2.5 milion kombinime të makinave në dispozicion në këtë lojë, rregulloje makinën tuaj të preferuar nga tregu i zi ose mod dyqan. Ka shumë vetura të botës reale nga prodhuesit e mirënjohur si Lamborghini, Pagani, Hannessey dhe shumë prej të cilave do të zotëroni dhe keni një përvojë të mahnitshme.

Duhet te jeni të kujdesshëm në çdo korsi, pasi ka më shumë shanse qe te hasni policët ose ekipet lokale prapa shpinës. Trego aftësitë tuaja duke luajtur Need for Speed!

Shkarko falas lojen duke klikuar tek butonat e mëposhtëm.

Need for Speed™ No Limits
Need for Speed™ No Limits
‎Need for Speed No Limits
‎Need for Speed No Limits

Horizon Chase – World Tour

Horizon Chase ka grumbulluar shumë trofe dhe ka fituar një vend të mirë në lojërat braziliane. Loja Horizon Chase është një gameplay arcade që zhvillohet në mbarë botën. Gëzoni turneun falas në botë duke garuar për 5 gara të para, 2 makina dhe paguani për pjesën tjetër të garave që ju çon në 80+ gara, 30+ qytete dhe më shumë makina.

Me grafikë ekskluzive 16-bitësh, garat vizualizohen ne skenarët me imazhet nga qytete te ndryshme.

Shkarko falas lojen duke klikuar tek butonat e mëposhtëm.

Lojra me makina me ne mode te momentit!

Thumb Drift

E keni parasysh filmin Tokyo Drift? Kjo loje eshte per te gjithe te apasionurit qe i pelqen kjo tipologji. Rreshkisni sa me shume me makinen tuaj dhe fitoni te gjitha garat qe ju dalin perpara. Ka me shume se 82.000 vota ne PlayStore dhe me note mesatare 4.1.

Shkarko falas lojen duke klikuar tek butonat e mëposhtëm.

‎Thumb Drift - Furious Racing
‎Thumb Drift - Furious Racing

FRZ Racing

FRZ: Free Racing Zero” sjell garat me shpejtësi të lartë dhe kaotike në jetë me një prekje retro.
Realizoni disa rreshkitje te pabesueshme ndërsa shpejtoni në fund në këtë garë arcade, në të cilën ju mund të zgjidhni automjetin për të luajtur. Nese filloni te luani kete loje atehere nuk do pushoni me kurre. Loja ka me shume se 7.000 komente me nje note mesatare 4.0.

Shkarko falas lojen duke klikuar tek butonat e mëposhtëm.

FRZ: Free Racing Zero
FRZ: Free Racing Zero
Developer: SixMinute Studios
Price: Free+
‎FRZ Racing
‎FRZ Racing
Developer: Brian O'Donnell
Price: Free+

Lojra me makina – Po loja juaj e preferuar?

Nese doni te na keshilloni lojen tuaj te preferuar me makina ju lutemi shkruani nje koment me poshte dhe do ta shqyrtojme. Artikulli do perditesohet here pas here duke shtuar lojrat me te bukura ne Play Store dhe App Store.

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.