lojra falas per celulare Android-app android falas-lojra android Oferta--ikona android-lojra aplikacione-falas-App-lojra-Google-Play-shqip
App

Shkarkoni lojra falas per celulare Android🎮

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas per celulare android. Shkarko lojra falas per celulare android nga Play Store Google (oferta eshte e limituar) 🎮🎮🎮.

Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni.

KUJDES: Ky artikull eshte i vjeter!! Ne menyre qe te shkarkoni ofertat e fundit nga PlayStore duhet te lexoni artikullin e meposhtem qe eshte gjithmone i perditesuar me ofertat me te fundit!

😍 Shkarko LOJRA FALAS 😍 – artikulli i perditesuar – KLIKO

Te gjitha lojrat qe do gjeni me poshte me shume mundesi nuk jane me Falas, sepse oferta ka mbaruar. Klikoni tek butoni i mesiperm per te mos humbur me asnje oferte.

Shtojeni linkun tek skedat tuaja te preferuara dhe shikojeni here pas here ne menyre qe te jeni gjithmone te azhornuar me ofertat me te fundit Android!

[ZYRTARE] Grupi më i madh në Shqipëri! Merr pjesë edhe ti!

App dhe Lojra falas per celulare Android

 1. [App] Quadratic Equation Solver PRO
 2. [App] MiX VLC Codecs for Mixplorer
 3. [Loje] Up Left Out
 4. [Loje] Real Farming And Deer Hunting 2018 Pro
 5. [Loje] Real Farming Simulator 2018 Pro
 6. [Loje] Amazing Taxi Simulator V2 2019
 7. [App] VR Zoo & Farm
 8. [Loje] Quedo – Elenco Todo
 9. [Loje] Archery club 3d – 2019
 10. [Loje] Swingman star
 11. [Loje] Puzzle Words PRO
 12. [App] Rome 3D Live Wallpaper
 13. [App] Atlantis 3D Pro Live Wallpaper
 14. [App] Real Space 3D Pro lwp
 15. [App] Oreo KWGT
 16. [App] Oreo Zooper
 17. [App] Snow – Zooper & KWGT
 18. [App] Vibrant Zooper
 19. [App] Zebra Zooper
 20. [App] Zed KWGT
 21. [App] Zed Zooper

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta. Te gjitha app vlejne vetëm për celulare android.

Nëse keni pasion teknologjinë bëhuni pjesë e grupit tonë fantastik. Dërgoni email tek [email protected]

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.