Lojra falas per celulare-top 5 aplikacionet me te shkarkuara-Google Play Store
App

Lojra falas per celulare Android 07/12 🎮 🎮

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas per celulare android. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarko lojra android falas 🎮🎮🎮.

Shkarko app android falas

Shkarko lojra falas per celulare android

  • 4D Cubez FALAS, në vënd të 2,39 euro
  • Diamo XL FALAS, në vënd të 0,79 euro
  • Mega Cubes 3D FALAS, në vënd të 1,19 euro
  • 13 DAYS OF LIFE FALAS, në vënd të 0,59 euro
  • Finger Snake 8 Bit Retro FALAS, në vënd të 1,19 euro
  • Guns And Wheels Zombie (Full) FALAS, në vënd të 2,09 euro
  • City Planner – Modern Construction FALAS, në vënd të 0,69 euro

Shakrko ikona falas per celulare android

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta. Te gjitha app vlejne vetëm për celulare android.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.