lojra falas per celulare Android-app android falas-lojra android Oferta--ikona android-lojra aplikacione-falas-App-lojra-Google-Play-shqip
App

Android: Ikona, aplikacione dhe lojra 🎮 falas – Google Store 19/07 🔥

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Më poshtë lista e plotë e aplikacioneve, ikonave dhe lojra falas:

Shkarko ikona, aplikacione dhe lojra falas

 • MicronAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 0,89 euro
 • Vpn Hosts | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 1,69 euro
 • Sokoban Land | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,59 euro
 • 0 to BillionaireAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 0,59 euro
 • Round CornersAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të  0,59 euro
 • Lord of Ravage | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,99 euro
 • Toro – Icon Pack | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 1,99 euro
 • Baby Names ProAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të  0,59 euro
 • Infinite PassengersAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 3,49 euro
 • Tachimetro GPS ProAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 0,99 euro
 • Blockly (Full Version)Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,99 euro
 • Pixelicious – Icon PackAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 1,09 euro
 • Odinson HD – Icon PackAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 1,99 euro
 • Mars 3D Live WallpaperAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 0,59 euro
 • Chrooma Live WallpaperAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 1,49 euro
 • Video Player Pro by Halos | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 1,09 euro
 • Black Silver Glas – Icon PackAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 1,59 euro
 • Chrooma Float Live WallpaperAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 1,49 euro
 • Biome Survival Online War Pro | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,59 euro
 • [Substratum] Awesome Navbars | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,59 euro
 • Voice Recorder – Sound Recorder ProAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 3,99 euro
 • Paper Windmills 3D Pro Live WallpaperAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 1,19 euro

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.