app store lojra ios apple aplikacione
App

🚗 Lojra falas Apple Store 20/09

Apple App Store mund të gjejmë aplikacione dhe lojra iOS komplet falas. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarkoni lojra falas nga Apple Store. Më poshtë lista e plotë:

Aplikacione dhe Lojra falas nga Apple Store

BlastBall MAX
BlastBall MAX
Developer: Monkube Ltd.
Price: Free
‎kubic
‎kubic
Developer: Appsolute Games LLC
Price: Free+
ADDY: text auf bild und bilder beschriften
ADDY: text auf bild und bilder beschriften
‎Spender - Money Management
‎Spender - Money Management
Metronome 9 - Tempo & Setlists
Metronome 9 - Tempo & Setlists
‎Toca Life: Farm
‎Toca Life: Farm
Developer: Toca Boca AB
Price: $3.99

Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta.

©ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.