lojra falas per celulare Android-app android falas-lojra android Oferta--ikona android-lojra aplikacione-falas-App-lojra-Google-Play-shqip
App

30 Lojra falas Android (app e ikona) 🎮🎮🎮 26/09

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas android per celulare e tablet. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Më poshtë lista e plotë e aplikacioneve, ikonave dhe lojra falas:

 1. Aplikacione falas Android

  1. Millimeter Pro – ruler and protractor on screen
  2. 80s Music Radio Pro
  3. Fractions Math Pro
  4. Temperature Converter Pro
  5. AccSpeed
  6. Teach Your Monster to Read – Phonics and Reading
  7. Binary Calculator Pro
  8. Handy Data Logger

  Lojra falas Android

  1. Hexasmash 2 – Physics Ball Shooter Puzzle
  2. Hook
  3. Survival Game: Lost Island PRO
  4. Ball Reach
  5. Buff Knight Advanced – Retro RPG Runner
  6. Kidz Hub : All-in-One Preschool Games for Kids
  7. Kombo King
  8. Tom the Tow Truck: Drive in Car City – Mini Mango
  9. Zombie Quarantine
  10. Max & Meredith: The Search for Percival

  Ikona dhe personalizazione falas Android

  1. Castle 3D Pro live wallpaper
  2. Roman Classic Watch Face
  3. Star Clock Live Wallpaper Pro
  4. Alien Jungle 3D Live Wallpaper
  5. Chrooma Float Live Wallpaper
  6. Gyro Deep Space Planet 3D Live Wallpaper
  7. Gyro Planet 3D Live Wallpaper
  8. dolphin power amp skin
  9. FROOP Poweramp skin
  10. Symbon Icon Pack
  11. PRIME KWGT
  12. Golden Marble Theme for Xperia
  13. Six – [Xperia]

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta. Te gjitha app vlejne vetëm për celulare android.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.