lojra falas per celulare Android-app android falas-lojra android Oferta--ikona android-lojra aplikacione-falas-App-lojra-Google-Play-shqip
App

🎮 Lojra, app e ikona 🎮 falas per celulare Android 03/08

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Më poshtë lista e plotë e aplikacioneve, ikonave dhe lojra falas:

Shkarko ikona, aplikacione dhe lojra falas

 • Abstract Gyro 3 3D Live Wallpaper | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 1,69 euro
 • KOKO (Screen timeout) for Wear | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 1,09 euro
 • Sonya The Great Adventure Full | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 4,59 euro
 • Retro Particles Live Wallpaper | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 1,49 euro
 • Zombie Fortress : Ice Age Pro | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 1,15 euro
 • Speedometer GPS HD Pro | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,99 euro
 • PICTAIL – LimitedEdition | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 1,89 euro
 • Mellow Dark – Icon Pack | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,99 euro
 • Athletica WatchFace Pro | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,59 euro
 • Pixel Nougat – Icon Pack | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 1,19 euro
 • MAGNOLIA – Icon Pack | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 1,79 euro
 • Adventures of Poco Eco | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 3,19 euro
 • Binary Fun Lite Pro | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,59 euro
 • Spider Solitaire 3D | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,99 euro
 • Yomira- Icon Pack | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,99 euro
 • Rarent – Icon Pack | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,59 euro
 • 13 DAYS OF LIFE | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,59 euro
 • Graby – Icon Pack | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,99 euro
 • Berry – Icon Pack | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 1,19 euro
 • 4×4 Safari 2 Pro | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,89 euro
 • Bit Manager Pro | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 1,29 euro
 • Learn the Notes | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 1,79 euro
 • Scanner Pro | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 1,19 euro

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.