app store lojra ios apple aplikacione
App

Lojra 🚗 dhe aplikacione 🎶 falas nga Apple App Store 04/07

Apple App Store mund të gjejmë aplikacione dhe lojra iOS komplet falas. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarkoni lojra dhe aplikacionet falas. Më poshtë lista e plotë:

Aplikacione dhe Lojra iOS falas (Apple App Store)

  • AcePlayer Plus -The Best Video Player në vënd të €2.99. Një nga aplikacionet më të mira të Apple Store për të lexuar file video .mp4 .mov etj.  Mos e humbisni këtë oferte!
  • DrumKick në vënd të €4.99. Mësoni ti bini daulles 😂😂😂
  • DriveBox HD – Vehicle Infotainment & Navigation në vënd të €3.49.  Nëse jeni të apasionur me makinat mos e humbisni këtë mundësi për të shkarkuar falas DriveBox 😍
  • Dinosaur World – Dinosaurs në vënd të €1.99. Kjo është një lojë me dinozaurë për fëmijët tuaj.
  • V1 Golf në vënd të €5.49. Nëse ju pëlqen loja e golfit nuk mund ta humbisni këtë aplikacion nga Apple Store.
  • 1979 Revolution: A Cinematic Adventure Game në vënd të €3.49. Mirësevini në Iran, viti 1979… Këto janë fjalët e para të kësa loje fantastike. Shkarkojeni deri sa oferta të jetë e vlefshme.

Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta.

©ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

2 thoughts on “Lojra 🚗 dhe aplikacione 🎶 falas nga Apple App Store 04/07

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.