lojra falas per celulare Android-app android falas-lojra android Oferta--ikona android-lojra aplikacione-falas-App-lojra-Google-Play-shqip
App

🎮 Lojra, app e ikona 🎮 falas per celulare Android 24/08

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas per celulare android. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Më poshtë lista e plotë e aplikacioneve, ikonave dhe lojra falas:

Aplikacione per celulare Android

 1. AHK Text Expansion Keyboard
 2. Drink Roulette
 3. Search Everything Pro Key
 4. SnagBricks – Site Auditing, Snagging & Punch List
 5. Easy Parental Control Pro
 6. Kill Procrastination
 7. App Shortcuts Creator – App Shortcuts Master Pro
 8. MSafe – Pro
 9. Music Translator (Recognition)
 10. MyHue App and QuickSettings Tiles for Philips Hue
 11. T Music Player

Lojra per celulare Android

 1. CELL 13 – Platform Portal Puzzle
 2. BlindSlash:VR
 3. Orb Smash
 4. Paper Duels
 5. Shan Gui
 6. Traps and Treasures
 7. 4×4 Safari Pro
 8. A Dark Room
 9. TA: Little Red Riding Hood
 10. TOUGE PROJECT: RACE AND DRIFT+
 11. Castle of Nightmare Gold
 12. Freelance Simulator: Game Developer Edition
 13. The Firm
 14. 0 to Billionaire (No Ads)

Ikona per celulare Android

 1. Deep Space 3D Pro lwp
 2. Cerco Pro
 3. Dream Score – S8 Icon Pack
 4. MaskIt – Customize your icons!
 5. MIUI 8 – Icon Pack
 6. Vibrant Zooper
 7. Mars 3D Live Wallpaper
 8. Regix – Icon Pack
 9. Circlet Icon Pack
 10. Merrun – Icon Pack
 11. Pixel Rassy UX – Circular Icon Pack
 12. Fondos – Icon Pack
 13. Oreo 8 – Icon Pack

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta. Te gjitha app vlejne vetëm për celulare android.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

6 thoughts on “🎮 Lojra, app e ikona 🎮 falas per celulare Android 24/08

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.