lojra falas per celulare Android-app android falas-lojra android Oferta--ikona android-lojra aplikacione-falas-App-lojra-Google-Play-shqip
App

🎮 Lojra, app e ikona 🎮 falas per celulare Android 07/09

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas per celulare android. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Më poshtë lista e plotë e aplikacioneve, ikonave dhe lojra falas:

Aplikacione per celulare Android

 1. Aos Icon Pack FALAS, në vënd të 0,69 euro
 2. Krix – Icon Pack FALAS, në vënd të 0,99 euro
 3. Vion – Icon Pack FALAS, në vënd të 0,59 euro
 4. Mina – Icon Pack FALAS, në vënd të 0,59 euro
 5. Behind The Door FALAS, në vënd të 1,39 euro
 6. Vivid – Icon Pack FALAS, në vënd të 1,09 euro
 7. Dino Safari 2 Pro FALAS, në vënd të 0,99 euro
 8. Iris UI – Icon Pack FALAS, në vënd të 1,29 euro
 9. Redox – Icon Pack FALAS, në vënd të 0,99 euro
 10. Murky – Icon Pack FALAS, në vënd të 0,99 euro
 11. Voice Recorder Pro FALAS, në vënd të 2,99 euro
 12. Raf Survival PE Pro FALAS, në vënd të 0,59 euro
 13. Cleaner eXtreme Pro FALAS, në vënd të 2,09 euro
 14. Infinite S8 – Icon Pack FALAS, në vënd të 0,69 euro
 15. Battle Ships IO War Pro FALAS, në vënd të 1,09 euro
 16. Bubble Bubble Bremens FALAS, në vënd të 0,79 euro
 17. Push Notification Tester FALAS, në vënd të 0,99 euro
 18. Pixel – Icon Pack Farrago FALAS, në vënd të 1,49 euro
 19. Fella for Facebook (Beta) FALAS, në vënd të 0,99 euro
 20. Material Dream – Icon Pack FALAS, në vënd të di 1,19 euro
 21. Flip: Mind & Memory Game FALAS, në vënd të 1,59 euro
 22. DaycareDailies – Daily Sheet FALAS, në vënd të 3,29 euro
 23. Runtastic Mountain Bike Pro FALAS, në vënd të 4,99 euro
 24. Forest Island Survival 3D Pro FALAS, në vënd të 0,59 euro
 25. UX Experience S8 – Icon Pack FALAS, në vënd të 1,19 euro
 26. Color Flow 3D Live Wallpaper FALAS, në vënd të 1,09 euro
 27. PowerAudio Pro Music Player FALAS, në vënd të 0,59 euro
 28. Draw Online: Battle of Painters FALAS, në vënd të 1,39 euro
 29. NannyNotes – Child Daily Sheet FALAS, në vënd të 3,29 euro
 30. nBubble Pro – Notifications in bubble FALAS, në vënd të 0,59 euro

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta. Te gjitha app vlejne vetëm për celulare android.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.