kenget me te degjuara-youtube-google-grafika-re-spektakel
App

YOUTUBE – 10 kenget me te degjuara shqip [KORRIK 2018]

 Duke filluar muaji Maj “Shtëpia e Teknologjisë” publikon vazhdimisht listën me 10 kenget me te degjuara shqip. 

Falenderojmë një nga lexuesit tanë që na bëri të mundur krijimin e një script-i që automatizon çdo gjë dhe na lehtëson jashtëzakonisht shumë punën.

[supsystic-tables id=2]

kenget me te degjuara-youtube-google-grafika-re-spektakel

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.