lojrat falas me te bukura Android - lojrat falas me te bukura iOS
App

Java 3-9 Korrik lojrat falas me te bukura Andorid dhe iOS • ose.al

Me poshte ose.al ka perzgjedhur nje liste nga java 3-9 korrik lojrat Android dhe iOS. Ne kete koleksion kemi 7 lojra te reja! Ne krah te emirt te ketyre lojrave po vendosim linkun e shkarkimit dhe nje video “trailer”. Mund ti shkarkoni dhe provoni, maksimumi ne qofte se nuk ju pelqejne do ti fshini. Jane falas

Java 3-9 Korrik lojrat falas:

 

1. that’s lit • Shkarkimi falas: Android | iOS

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=mF6fgQpqf6o” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

2. Mini DAYZ – Survival Game • Shkarkimi falas: Android | iOS

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=VwU1RcGWKzc” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

3. SIEGE: Titan Wars • Shkarkimi falas: Android | iOS

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=bD2rHutbiv0″ width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

4. Traffic Panic Boom Town • Shkarkimi falas: Android | iOS

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=grKJYf7dhiY” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

5. Trail of Treasures • Shkarkimi falas: Android | iOS.

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=AgzNuwQNZbc” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

6. Drop Wizard Tower • Shkarkimi falas: AndroidiOS.

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=NmRopLvCb6M” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

7. BotHeads • Shkarkimi falas:  iOS.

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=KtNlh26flGA” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

 © ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.