lojrat falas me te bukura Android - lojrat falas me te bukura iOS
App

Java 17-22 Korrik lojrat falas me te bukura Andorid dhe iOS • ose.al

Me poshte ose.al ka perzgjedhur nje liste nga java 17-22 Korrik lojrat Android dhe iOS. Ne kete koleksion kemi 8 lojra te reja! Ne krah te emirt te ketyre lojrave po vendosim linkun e shkarkimit dhe nje video “trailer”. Mund ti shkarkoni dhe provoni, maksimumi ne qofte se nuk ju pelqejne do ti fshini. Jane falas

Java 17-22 Korrik lojrat falas:

 

1. Final Fantasy XV: A New Empire • Shkarkimi falas: Android | iOS

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=7Rduhz1PaAw” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

2. Merge Dragons! • Shkarkimi falas: Android | iOS

 

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=892DNMmCWRQ” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

3. Criminal Case: Save the World! • Shkarkimi falas: Android | iOS

 

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=ctFT1xmSpio” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

4. Futurama: Worlds of Tomorrow • Shkarkimi falas: Android | iOS

 

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=1gDcZ4tTG3o” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

5. Cooking Craze – A Fast & Fun • Shkarkimi falas: Android | iOS.

 

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=kHqPrDyx6Gc” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

6. Flippy Hills • Shkarkimi falas: Android | iOS.

 

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=O9F1xzSe8lA” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

7. Monkey Ropes • Shkarkimi falasiOS.

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=km7Sxzn8VGw” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

8. Knight Saves Queen • Shkarkimi falas:  Android | iOS.

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=1N5MkZh8iUk” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

.copyright © ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.