lojrat falas me te bukura Android - lojrat falas me te bukura iOS
App

Java 10-16 Korrik lojrat falas me te bukura Andorid dhe iOS • ose.al

Me poshte ose.al ka perzgjedhur nje liste nga java 10-16 Korrik lojrat Android dhe iOS. Ne kete koleksion kemi 6 lojra te reja! Ne krah te emirt te ketyre lojrave po vendosim linkun e shkarkimit dhe nje video “trailer”. Mund ti shkarkoni dhe provoni, maksimumi ne qofte se nuk ju pelqejne do ti fshini. Jane falas

Java 10-16 Korrik lojrat falas:

 

1. Knights Fall • Shkarkimi falas: Android | iOS

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=7esZDorTqLg” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

2. Virtua Tennis Challenge • Shkarkimi falas: Android | iOS

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=_4Iy-ruVnQI” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

3. Valerian: City of Alpha • Shkarkimi falas: Android | iOS

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=Z0GOIzD4Ey0″ width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

4. Snoopy Pop • Shkarkimi falas: Android | iOS

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=dGp4w7LfCp0″ width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

5. Crusaders of Light • Shkarkimi falas: Android | iOS.

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=54gEz-FfdQ0″ width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

6. Splashy Dots • Shkarkimi falas: iOS.

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=k8dt_7OAAo8″ width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

.copyright © ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.