instagram ne shqiperi ose.al
App

INSTAGRAM: pergatitjet e nje super revolucioni 😱😱

Dukej si e pabesueshme deri me sot, por Instagram pritet te kryej nje super revolucion ne nje aspekt mjaft te rendesishem: E-commerce – Tregtia dixhitale.
 
Pagesa “In-App”: pra mundesia per te kryer transaksione shit-blerjeje drejtpersedrejti nga aplikacioni i Instagramit.
 
 
Ky opsion eshte krijuar dhe implementuar ne nje numer te caktuar perdoruesish te aplikacionit qe do te sherbejne si nje testim per funksionalitetit. Duke u rregjistruar me te dhenat e Credit Card ose Debit Card, do te krijohet mundesia te blihen artikuj nga publikimet ne aplikacionin e celularit tuaj.  
Keshtu do te nis rivaliteti i gjiganteve Instagram Vs. Amazon….
Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.