lojrat falas me te bukura Android - lojrat falas me te bukura iOS
App

GUSHT lojrat falas me te bukura Andorid dhe iOS • ose.al

Me poshte ose.al ka perzgjedhur nje liste nga muaji Gusht lojrat Android dhe iOS. Ne kete koleksion kemi 7 lojra te reja! Ne krah te emirt te ketyre lojrave po vendosim linkun e shkarkimit dhe nje video “trailer”. Mund ti shkarkoni dhe provoni, maksimumi ne qofte se nuk ju pelqejne do ti fshini.

Gusht: lojrat Android dhe iOS me te bukura:

 

1. Cat Bird • Shkarkimi falas: Android | iOS

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=xQgtCUtEDfI” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

2. Data Wing • Shkarkimi falas: Android | iOS

 

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=gto8IzIYxm8″ width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

3. Angry Birds Match • Shkarkimi falas: Android | iOS

 

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=HDMLRX1nRYs” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

4. Sega Golden Axe • Shkarkimi falas: Android | iOS

 

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=bfAeU62EEnk” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

5. Cat Quest • Shkarkimi 5$:  iOS.

 

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=TZzn4wobgug” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

6. Pigeon Wings • Shkarkimi 2$: iOS.

 

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=It2Ni_kdbM0″ width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

7. Linelight • Shkarkimi 2$:  AndroidiOS.

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=2yE-0A2v2AA” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

 

.copyright © ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.