Lojra falas per celulare-top 5 aplikacionet me te shkarkuara-Google Play Store
App

[2018] Google Play Award – Ja fituesit 😍😍

Më poshtë lista e plotë e fituesve të Google Play Award për vitin 2018! Çfarë mendoni mbi këtë listë? Përdorni ndonjë nga këto aplikacione? Si ju duken? Ju pëlqejnë apo jo?

google play award

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.