App

Foto spektakolare per celularin tuaj (Android)

Nëse ju pëlqen të ndryshoni imazhin e celularit tuaj shkarkoni Wallpapers (foto spektakolare), në dispozicion falas në Play Store. Ky app është një koleksion me më shumë se 80.000 foto të kualitetit të lartë dhe me mbi 5.000 propozime të dedikuara për pajisjet me ekran QHD. Brënda do të gjeni të paktën një mijë mundësi për celularët me ekran 4K.

Wallpaper është në gjendje për të përmbushur ndonjë nevojë duke ofruar foto spektakolare e pamje befasuese, imazhe nga qytetet më të bukura në botë, gadget teknologjike, meme apo sfond të thjeshtë abstrakte. Çfarë nuk do të gjeni janë imazhe me cilësi të ulët. Edhe imazhet deri në 480 x 800 janë të marra nga imazhet më cilësi të lartë.

Në sajë të kategorive dhe tagave ju mund të kërkoni llojin e imazhit që ju pëlqen për pamjen e smartphone tuaj. Gjithashtu do të tregohet vetëm imazhet e sakta për ekranin tuaj, duke kursyer kohë dhe trafikun e internetit. Ju mund të shkarkoni edhe imazhet e animuar.

Klikoni tek imazhi i mëposhtëm për të shkarkuar applikacionin.

app android

©ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.