fortnite endgame avengers foto 1
App

Fornite Endgame – ja lajmet e fundit

Fortnite Battle Royale erdhi koha e Chitauri, Thanos dhe pjesetareve te tjere te Avengers per te festuar keshtu Avengers: Endgame. Pas thashethemeve të ditëve të fundit, modaliteti i Fortnite Endgame arrin në titullin Epic me përditësimin e fundit falas 8.50. Po ju a e keni shkarkuar? Bejini direkt update aplikacionit tuaj duke shkarkuar updaten e fundit.

 

Në Endgame, një ekip i heronjve ballafaqohet me Thanos dhe Chitauriun e tij për të parandaluar atë nga pushtimi i gjashtë Gems of Infinity. Heronjtë pastaj do të fillojnë betejën magjepsëse me një hartë të thesarit që të çon në një objekt mitik të Avengers, me qëllim të asgjësimit të ekipit kundërshtar të përbërë nga ushtria Chitauri dhe vetë Thanos.

Përditësimi gjithashtu nis javën e 3 të Kupës së Botës Fortnite hapur online: turneu është planifikuar nga 27-28 prill.

Video Fortnite Endgame

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.