die with me
App

DIE WITH ME :chat per te biseduar ne rast nevoje kur celulari po fiket!

Dihet qe nje nder problemet kryesore dhe me terrifikuese per perdoruesin e nje smartphoni ka te beje me fikjen nga harxhimi i baterise. Nese deshirojme te komunikojme me dike duke zgjatur jeten e baterise, dhe duke e shfrytezuar deri ne piken me te fundit, atehere duhet te kemi kete App: Die With Me.

Behet fjale per nje aplikacion Android dhe iOS qe kushton vetem 0.99 $. Ai ka funksionalitetet e nje chat, por me disa karakteristika mjaft interesante. Ky chat te lejon perdorimin vetem nese celulari juaj ka nje karikim te mbetur inferior se 5%. Vetem ne kete rast mund te perdoret.

Die With Me:

die with me

Me kete app nuk ka me justifikime se mund te fiket celulari nga mbarimi i baterise. Biseda mund te vazhdoje edhe per disa minuta te tjera, derisa perdoruesit, te cilet duhet te kene 5 % bateri te gjithe, fillojne te zhduken nga chat pas fikjes se celularit.

Me poshte jane linket e aplikacionit Die With Me ne Android dhe iOS:

Die With Me
Die With Me
Developer: Dries Depoorter
Price: $0.99+
‎Die With Me
‎Die With Me
Developer: Dries Depoorter
Price: $0.99+
Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.