App

Loja Klasike: ARKANOID vs. SPACE INVADERS

Ju pelqejne lojrat klasike? Patjeter qe ju pelqejne, sidomos brezit te viteve ’90! Eshte e veshtire te flasesh per lojra klasike (Nintendo, Sega, Ufo etj) kur behet fjale per smartphonet e fundit. Por persa i perket Arkanoid dhe Space Invaders, thuajse te gjithe i njohim se c’fare jane. Javen e kaluar, kompania “Square Enix” mendoi mire te krijonte nje loje te perbashket Arkanoid dhe Space Invaders, te shkarkueshme ne iOS dhe Android. Nese kerkoni lojra te tjera kliko tek ” Shkarko lojra Android ” ne menyre qe te gjeni ofertat e fundit FALAS.

Loja Klasike: ARKANOID vs. SPACE INVADERS

Emri i lojes ne menyre te goditur eshte zgjedhur te jete Arkanoid vs. Space Invaders. Kemi te bejme me nje kombinim te dy lojrave klasike. Ne te njejten kohe do te te duhet te vrasesh alienet e “Galaxy” dhe te shkaterrosh blloqet Arkanoid.

Me me shume se 150 nivele dhe 40 personazhe per tu zhbllokuar, keni te garantuar zbavitjen per nje kohe te gjate. Per ju qe kerkoni sfida me te medha, atehere Arkanoid vs Space Invaders ofron mundesine e rregjistrimit te pikeve rekord. Duhet te dilni ne vend te pare nga te gjithe lojtaret e botes.
Loja kushton 5.49 €, por nga ana tjeter nuk ka asnje publicitet “in-app”. Me poshte linket ku te mund ta shkarkoni, dhe nje video e shkurter prezantimi.
Best new Android and iPhone apps (early May, 2017)

Shkarko per iOS 

Best new Android and iPhone apps (early May, 2017)

Shkarko per Android

ARKANOID vs. SPACE INVADORS video:

 

©ose.al

 

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.