app store lojra ios apple aplikacione
App

Apple App Store 20/06: shkarkoni lojra dhe aplikacione falas

Apple ofron në App Store e saj aplikacione dhe lojra iOS komplet falas. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarkoni lojra dhe aplikacionet falas. Më poshtë lista e plotë:

Aplikacione dhe Lojra iOS

Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta.

©ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.