app store lojra ios apple aplikacione
App

App FALAS ne App Store Apple për iPhone dhe iPad

Pasi ju propozuam aplikacione falas në dispozicion në Dyqanin e Play Store Google, sot ju tregojmë ato që Apple ka vendosur të shkarkojë falas për një periudhë të kufizuar direkt nga App Store e saj. Si gjithmonë, ne specifikojmë se secila ofertë do të jetë e disponueshme për një kohë të shkurtër. Ne rekomandojmë të gjithë të interesuarit që ti shkarkojnë menjëherë këto app falas ne App Store.

App FALAS ne App Store

Më poshtë është një listë e lidhjeve të drejtpërdrejta të aplikacionit në App Store.

Na tregoni në komentet çfaë keni shkarkuar dhe cilat keni tashmë në pajisjen tuaj.

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.