Lojra falas per celulare-top 5 aplikacionet me te shkarkuara-Google Play Store
App

Google prezanton aplikacionet me te shkarkuara gjatë 2017

Nëpërmjet një artikulli në blogun e tij zyrtar, Google ka njoftuar se cilat janë aplikacionet me te shkarkuara dhe lojërat më të mira që janë publikuar në 2017 në Play Store.

Kjo është një njohje e rëndësishme për zhvilluesit të cilët kanë arritur të hyjnë në renditjen dhe përveç kësaj, ata kanë një seksion të rezervuar në Play Store me mundësinë e rritjes së popullaritetit të krijimeve të tyre.

Në fakt, lista e botuar nga Google gjithashtu përfshin 5 librat më të njohura, filmat dhe këngët.

aplikacionet me te shkarkuara-Google Play Store

Është e qartë se kjo është diçka globale, kështu që zgjedhjet e Google mund të mos përputhen me preferencat e shqiptarëve. Megjithatë, lista e plotë e përmbajtjes më të mirë në Play Store në 2017 është si vijon (lidhja e çdo përmbajtjeje ju nis në faqen e dedikuar në Google Play Store)

Top 5 aplikacionet me te shkarkuara 2017

Top 5 Lojrat me te shkarkuara 2017

Top 5 Këngët më të dëgjuara 2017

 • HUMBLE. by Kendrick Lamar
 • Shape of You by Ed Sheeran
 • DNA. by Kendrick Lamar
 • Mask Off by Future
 • Body Like A Back Road by Sam Hunt

Top 5 Filmat më të shikuar 2017

 • Moana
 • Rogue One: A Star Wars Story
 • Wonder Woman (2017)
 • Guardians of the Galaxy Vol. 2
 • Doctor Strange

Top 5 Librat më të lexuar 2017

 • The Subtle Art of Not Giving a F*ck by Mark Manson
 • It by Stephen King
 • The Battlemage by Taran Matharu
 • Thirteen Reasons Why by Jay Asher
 • Ready Player One by Ernest Cline

ose.al – shtepia e teknologjise

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.