Aplikacionet e reja Top Apps Janar 2018
App

Aplikacionet e reja me interesante iOS & Android • ose.al


Notice: Undefined property: stdClass::$artistName in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 976

Notice: Undefined property: stdClass::$artistUrl in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 977

Ne rubriken e aplikacioneve,  ose.al perzgjedh per ju aplikacionet falas (me disa perjashtime) me interesante te muajit. Per ju me poshte Top Apps iOS dhe Android, hidhini nje sy, mund te kete aplikacione qe do t’ju duheshin gjate aktiviteteve te perditshme:

Best new Android and iPhone apps (early May, 2017)

Aplikacionet e reja qe ju keshillojme per iOS 

1 – iFunnyCam | Shkarko Falas.

iFunnyCam :)
iFunnyCam :)
Developer: iFunny Inc.
Price: Free

 

2 – ACTually! Shkarko Falas.

ACTually!
ACTually!
Price: Free

 

3 – Mug Life | Shkarko Falas.

Mug Life - 3D Face Animator
Mug Life - 3D Face Animator
Developer: Mug Life, LLC
Price: Free+

 

4 – Slor | Shkarko $ 3.99 

Slør
Slør
Developer: Kabell & Munk
Price: $3.99
5 – Afterlight 2 | Shkarko $ 2.99 
Afterlight 2
Afterlight 2
Price: $2.99

6 – Temi | Shkarko Falas.

Temi - Record and Transcribe
Temi - Record and Transcribe
Developer: Rev
Price: Free

 

7 – Boomerang Mail | Shkarko Falas.

Email Client - Boomerang Mail
Email Client - Boomerang Mail

 

8 – Yoink | Shkarko $ 5.99 

9 – Flightsayer | Shkarko Falas.

Lumo - Smarter Air Travel
Lumo - Smarter Air Travel

 

Best new Android and iPhone apps (early May, 2017)

Top Apps per Android

1 – Microsoft Launcher | Shkarko Falas.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher
Price: Free

 

2 – 8Bit Photo Lab Shkarko Falas.

8Bit Photo Lab, Retro Effects
8Bit Photo Lab, Retro Effects
Developer: Ilixa
Price: Free+

 

3 – DigiLux | Shkarko Falas.

 

4 – Notification History Log  | Shkarko Falas.

Notification History Log
Notification History Log
Developer: ikva eSolutions
Price: Free+

 

5 – NavBar Animations | Shkarko Falas.

 

NavBar Animations (No Root)
NavBar Animations (No Root)
Developer: axndx
Price: Free+

 

6 – Icon Pack Mixer | Shkarko Falas.

Icon Pack Mixer
Icon Pack Mixer
Price: Free+

 

7 – Spyglass | Shkarko Falas.

Spyglass
Spyglass
Developer: Happymagenta UAB
Price: Free+

 

8 – Offline Survival Manual | Shkarko Falas.

Offline Survival Manual
Offline Survival Manual
Developer: ligi
Price: Free

 

9 – Vaporwave Wallpapers | Shkarko Falas.

 

10 – Google Assistant | Shkarko Falas.

 

.copyright © ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.