lojra falas per celulare Android-app android falas-lojra android Oferta--ikona android-lojra aplikacione-falas-App-lojra-Google-Play-shqip
App

Aplikacione dhe lojra 🎮 falas per celulare Android 22/07

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Më poshtë lista e plotë e aplikacioneve, ikonave dhe lojra falas:

Shkarko ikona, aplikacione dhe lojra falas

 • CELL 13 | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 2,89 euro
 • Volume PlusAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 1,19 euro
 • Collect or DieAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 1,99 euro
 • Six – Icon PackAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 0,59 euro
 • Round CornersAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 0,59 euro
 • MIUI 8 – Icon Pack | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,99 euro
 • Metal Detector ProAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 3,99 euro
 • Memies – Icon Pack | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,89 euro
 • Drawtopia PremiumAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 1,99 euro
 • Weight Checker ProAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 0,79 euro
 • Mystery of Fortune 2Android | Google Play Store, Falas në vënd të 0,99 euro
 • Ancient Street 3D LWPAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 1,09 euro
 • Clipboard Manager ProAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 1,99 euro
 • Halloween Graveyard 3DAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 1,09 euro
 • Wallzy Pro – UHD wallpapers | Android | Google Play Store, Falas në vënd të 1,99 euro
 • Castle 3D Pro Live WallpaperAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 1,19 euro
 • EZ Notes – Notes & To-Do ListsAndroid | Google Play Store, Falas në vënd të 3,19 euro

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.