Google Play Store logo ose android
App

Android: Lojra dhe aplikacione falas, nxitoni…

Google ofron ne Play Store aplikacionet dhe lojra android komplet falas. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Më poshtë lista e plotë:

Lojra Android

Aplikacione

©ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

4 thoughts on “Android: Lojra dhe aplikacione falas, nxitoni…

    1. Athere me siguri do marrim parasysh publikimin e nje artikulli per alternativat kryesore te PlayStore, perfshi dhe Aptoide. Natyrisht vetem platforma qe mund te jene jo zyrtare por te pakten te sigurta per perdoruesit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.