App

😍 Android Excellence: Google publikon listen e lojrave/app me te mire 😍

Rreth katër muaj më parë, Google implementoi një seksion të ri në Play Store, i quajtur Android Excellence, ku aplikacionet dhe lojërat realizohen më mirë. Renditja është përmirësuar me shumë tituj të rinj dhe interesantë.

Shumica e lojërave të Android Excellence mund të shkarkohen pa pagesë dhe në mesin e tyre gjejmë Asfalt 8, Karma dhe disa tituj strategjikë të tillë si Dawn of Titans.

android excellence-top-lojra-app

Sa për aplikacionet në Play Store, ne rekomandojmë Agoda (të dobishme për të kërkuar dhe rezervuar hotele), Memrise: Learn Languages, Fotor Photo Editor dhe AlarmMon. Ka edhe disa aplikacione të njohura si Runtastic dhe Evernote.

Këtu është lista e plota e risive:

Aplikacione TOP në Play Store Excellence Lojra TOP në Play Store Excellence
Agoda Asphalt 8
AlarmMon Bubble Witch 3 Saga
Bring! Castle Creeps
CastBox Crab War
Email by Edison Crash of Cars
Eve Dan the Man
Fotor Dawn of Titans
Mint Dream Defense
Money Lover Iron Marines
Onefootball Karma. Incarnation 1.
Robinhood Postknight
Viki Sky Force Reloaded
Zombie Age 3
Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.