Lojra falas per celulare-top 5 aplikacionet me te shkarkuara-Google Play Store
App

[Oferta] Android aplikacione Falas 22/12 🎮 🎮

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas per celulare android. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarkoni Android aplikacione falas (oferta eshte e limituar) 🎮🎮🎮.

Android aplikacione falas

 1. nBubble Pro – Notifications in bubble

Android lojra falas

 1. SOV 2 – be the HERO in a movie-game
 2. Survival Island: Evolve Pro!
 3. Dungeon Master Grid
 4. 0 to Billionaire (No Ads)
 5. Orb Smash
 6. Hitman Sniper
 7. Quik: Gravity Flip Platformer

Android ikona falas

 1. Flix Pixel – Icon Pack
 2. Memies – Icon Pack
 3. MIUI 8 – Icon Pack
 4. MIUI 9 – Icon Pack
 5. Burm – Icon Pack
 6. Corvy – Icon Pack
 7. Parallax Random Love Android Live Wallpaper
 8. S6 UI – Icon Pack
 9. S7 UI – Icon pack

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta. Te gjitha app vlejne vetëm për celulare android.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.