adobe scan-apple-android
App

Adobe Scan, nr.1 per dokumentat tuaja FALAS (Android/Apple)

Vjen në Google Play Store dhe App Store aplikacioni nr.1 per dokumentat: Adobe Scan. Aplikacioni për të skanuar dokumente përmes pajisjes sonë Android/Apple, nga shtëpia e softwerit të Adobe, është komplet FALAS 😍😍. Adobe Scan do ta kthejë pajisjen tuaj në një skaner të fuqishëm portativ që automatikisht njeh edhe tekstin (funksioni OCR).

Për Adobe nuk është një risi, pasi Adobe Acrobat Reader tashmë përfshin një skaner dokumentesh brenda tij, por këtë herë ata vendosën të përdorin një aplikacion të pavarur. Adobe Scan është i disponueshëm pa pagesë në Dyqanin e Play Store dhe App Store. Do ju duhet të keni një llogari Adobe, nëse nuk e keni atë do t’ju duhet ta krijoni.

Adobe Scan-fotografi

Sapo të keni instaluar aplikacionin në pajisjen tuaj, lidhuni në llogarinë tuaj në Adobe. Aktivizimi ju lejon të skanoni dokumente shpejt dhe me lehtësi me teknologji të imazhit të avancuar që automatikisht zbulon skajet dhe dixhitalizon përmbajtjen 😱😱. Pasi të keni skanuar dokumentin e përzgjedhur, mund të bëni ndryshime të ndryshme për subjektin, si prerja, rrotullimi ose rregullimi i ngjyrës dhe shumë më tepër se ruajtja e saj në formatin PDF.

Shkarko falas aplikacion duke klikuar tek linku i mëposhtëm:

‎Adobe Scan: Mobile PDF Scanner
‎Adobe Scan: Mobile PDF Scanner

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

2 thoughts on “Adobe Scan, nr.1 per dokumentat tuaja FALAS (Android/Apple)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.