fotokamera e samsung galaxy s10 plus ne tirane
Editorial

Samsung Shqiperi 🇦🇱 – Super oferte per fansat ❤️❤️❤️

Samsung Shqiperi feston 50 vjet nga produkti i parë televiziv bardh e zi duke mbajtur një konferencë për shtyp për të folur në lidhje me vizionin e kompanisë për inovacionin dhe të ardhmen. Gjithçka filloi në vitin 1969 kur Samsung nxori televizorin e parë bardhë e zi dhe filloi të eksportojë produkte jashtë Koresë. Natyrisht, […]

vpn falas guida e plote ne shqip
Guida Tutorial

VPN Falas: artikulli i pare teknik ne Shqip..

Gjithnjë e më shpesh flitet për shërbimet VPN në internet dhe gjithnjë e më shpesh përdoruesit që dëshirojnë të mbrojnë privatësinë e tyre në internet zgjedhin këtë mjet. A është një modë që kalon apo a janë VPN këtu për të qëndruar? Ne gjithashtu kërkuam vetë, ndërsa do përpiqemi t’ju shpjegojmë në mënyrë të thjeshtë […]

AliExpress

Galaxy Watch Active 2
Oferta Online

Galaxy Watch Active2, dhurata perfekte për festat e fundvitit.

Festat e fundvitit po trokasin dhe shumë prej nesh janë në kërkim të dhuratës perfekte për partnerin, një familjar ose një mik, apo edhe për veten. Dhurata që nuk duhet t’i mungojë listës tuaj është pikërisht Galaxy Watch Active2 nga Samsung, perfeksioni i kohës. Galaxy Watch Active2 është projektuar për të ndihmuar ekuilibrin e mirëqenies […]

telefona ne shitje online shqiperi aliexpress (1)

Telefona ne shitje 📱 Mos humbisni keto oferta ⚠️

Printera ne shitje ne Shqiperi DCP-T310 foto1

I mbrojtur: Printera ne shitje ne Shqiperi – DCP-T310 All-in-One ❤️

Oferta online nga AliExpress ne Shqiperi (1)

Oferta online nga AliExpress ne Shqiperi

Kategori